درباره ما

درباره ما

با استقبال شما مشتریان عزیز، ما در حرکت رو به جلو با افزودن دستگاههای بسته بندی جدید و بالا بردن کیفیت و سلامت محصولات اقداماتي در جهت كسب رضايت بيشتر شما هموطنان عزيزانجام داده ایم. ما با ایجاد این وبسایت در فضای مجازی تصمیم داریم با استفاده از تکنولوژی روزجهان در جهت ارتقا سلامت جامعه گامی هر چند کوچک برداشته باشیم ، و اقدام به پیام رسانی صحیح به بازدید کنندگان ومشتریان گرامی و ارائه محصولاتی با مرغوبیت بالا را فراهم سازیم. امید است توانسته باشیم اطلاعات مفيدي در زمينه تغذیه و مواد غذایی به شما معرفی کنیم.
خشکبار صفه از سال 1375 با تاسیس کارگاهی کوچک شروع به فرآوری و پخش خشکبار در سطح جنوب تهران نمود . به تدریج با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، خشکبار انصاف نیز توانست با ایجاد یک کارگاه اتوماتیک وکاملا بهداشتی وبا بهره گیری از کارکنان مجرب و همچنین ایجاد شعب مختلف محصولاتی سالم و با کیفیت را به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه کند. هم اکنون با توکل به ایزد منان و پشتيباني شما مشتریان عزیز آجيل و خشكبار صفه به عنوان پخش کننده خشکبار بهداشتی و مرغوب و البته با قیمت مناسب در تهران و شهرستان ها شناخته شده و توانسته است رضایت شما مشتریان محترم را جلب نمايد.

مهندس احمدی

مدیریت حشکبار صفه


وی با رویکردی مشتری مدارانه به فعالیت خود ادامه داد و به لحاظ عرضه محصولات باکیفیت ونیز بهره گیری از پرسنل کارامد و نیز رعایت کامل حقوق مصرف کننده هر روز بر خیل مشتریان خود افزود . وی در سال 1388 موفق به راه اندازی کارخانه فرآوری خشکبار گردید. با گذشت زمان و به لحاظ افزایش کیفی محصولات موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001 , ISO22000 و HACCP گردید. .رویکرد توجه مستمر به مشتریان همواره در منشور اخلاقی خشکبار صفه مد نظر قرار گرفته و با توجه به توسعه ی سرویس دهی و عرضه محصولات با کیفیت به مشتریان خشکبار صفه رسالت خود را در خدمت رسانی به همه ایرانیان ادامه خواهد داد.
بدون شک پیشنهادات و انتقادات سازنده همه مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند کمک شایانی به پویایی و حرکت رو به رشد این مجموعه خواهد نمود.